Krbové vložky a krby

Vyrábíme řadu typů krbů a krbových vložek. Vedle tzv. bio krbů jsou to jedno i dvouplášťové standardní teplovzdušné vložky a moderní vložky využívající špičkovou technologii „Save line“ a „Quick air „ a dále pak teplovodní krbové vložky. Detailní přehled všech typů dodávaných krbových vložek včetně technických parametrů naleznete na adrese: www.hakrtrade.cz

Typ CAIRO
Bio krby

Poslední trend v oblasti krbové techniky. Korpus krbu je vyroben z nerezového plechu. Krb je možné umístit kamkoliv vzhledem k snadné instalaci. Jeho velkou předností je skutečnost, že se jako palivo využívá ekologický etylalkohol, tj. hoření nevytváří žádný dým ani zápach a krb proto není třeba napojovat na komín.

Typ B 102
Teplovzdušné vložky řady B

Tato řada teplovzdušných krbových vložek splňuje nejpřísnější mezinárodní normy CE, Stufe II (Německo) a 15a-BVG (Rakousko). Vyznačuje se moderním designem a využívá nejnovější technologie spalování „Save line „ a „Quick air“. Je osazena vysoce kvalitním akumulačním topeništěm s rozvodem spalovacích vzduchů.

Typ ZEUS 103
Teplovzdušné vložky

Jedná se o jednoplášťové nebo dvouplášťové vložky s možností externího přisávání vzduchu různých rozměrů a parametrů.

Typ ZEUS 73S
Celolitinové vložky

Jedná se o vložky, které se vyznačují výraznou tloušťkou stěn, hustým žebrováním, které podporuje rychlejší předávání tepla do okolí. Vyrábějí se v různých rozměrech s primárním, sekundárním i terciálním spalováním.

Typ ZEUS 103V
Teplovodní vložky

Tyto vložky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plechu, s lehce vyměnitelnou šamotovou nebo litinovou vystýlkou topeniště, které jsou určené pro napojení do systému ústředního vytápění rodinných domů. Vyrábějí se v několika velikostech jak pro domy s vytápěným prostorem do 350 m3, tak i pro domy s velikostí vytápěného prostoru do 640 m.

Krb na zakázku
Krb na zakázku

Jedná se o zakázkové krbové vložky, jejichž rozměry a provedení odpovídají specifickému zadání.